ADRES KORESPONDENCYJNY I CENTRALA

NOVUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

ul. Gnieźnieńska 2

12-100 Szczytno

Dane do faktur

NOVUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

ul. Bolesława Chrobrego 1

12-100 Szczytno

NIP:7451847179

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
INFOLINIA: 801 003 084

tel.: +48 89 623 29 85

+48 89 623 29 86

+48 89 623 29 92

+48 89 623 29 93

fax: +48 89 623 29 87

e-mail: biuro@novumedukacja.pl

DZIAŁ PRZETARGÓW

tel.: +48 89 623 29 85

+48 89 623 29 86

fax: +48 89 624 34 75

e-mail: przetargi@novumgrom.com

KIEROWNIK DZIAŁU PRZETARGÓW

Marta Jagaczewska

e-mail: marta.jagaczewska@novumgrom.com

tel.: +48 504 439 155

OBŁUGA REKLAMACJI

Adam Szczerbo

e-mail: adam.szczerbo@novumgrom.com

tel.: +48 507 146 557

SEKRETARIAT

tel.: +48 89 621 21 15

KIEROWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO

Przemysław Konstanty

e-mail: przemyslaw.konstanty@novumgrom.com

tel.: +48 501 512 539

Obsługa Klienta

województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie

Dominika Golon

tel.: 512-298-592

e-mail: dominika.golon@novumgrom.com

województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, łódzkie

Agata Przybylska

tel.: 504-439-158

e-mail: agata.przybylska@novumgrom.com

województwa: zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie,wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

Justyna Kotula

tel.: 504-439-118

e-mail: justyna.kotula@novumgrom.com

Przedstawiciele terenowi

województwo: warmińsko-mazurskie

Marcin Mozol

tel.: 504-439-122

e-mail: marcin.mozol@novumgrom.com

województwo: mazowieckie

Piotr Stachnik

tel.: 500-878-468

e-mail: piotr.stachnik@novumgrom.com

Joanna Smolaga

tel.: 668-294-833

e-mail: joanna.smolaga@novumgrom.com

województwo: podkarpackie

Piotr Mroczko

tel.: 789-445-197

e-mail: piotr.mroczko@novumgrom.com

województwo: małopolskie

Łukasz Piwowarczyk

tel.: 500-878-467

e-mail: lukasz.piwowarczyk@novumgrom.com